Türkçe   English   

WHATSAPP 7/24

+90 546 861 13 09

PREMIUM LOCAL İPTV SERVER

 

ÖNEMLİ BİLGİ

TÜM PAKETLER VİP PREMIUM PAKETLERDİR

5 DAKİKA İÇİNDE TESLİM EDİYORUZ VE KURULUMUNU YAPIYORUZ. İZLEMEYE BAŞLIYORSUNUZ.

PAKET SATIN ALDIKTAN SONRA BİZE WHATSAPP VEYA SAĞ YAN TARAFTAKİ CANLI SOHBET KISMINDAN YAZMANIZ YETERLİ.

ANINDA İSTEDİĞİNİZ CIHAZA KURULUMA BAŞLIYORUZ VE MAX. 5 DK. İÇİNDE İZLEMEYE BAŞLIYORSUNUZ

YILLARIN VERDİĞİN GÜVEN VE KALİTE

 

 

 

 
SAMSUNG SMART TV KURULUMU   Samsung Smart IPTV uygulaması IPTV izlemek için oluşturulmuş bir uygulama. Önceden Mkvod, Ssiptv gibi uygulamalar kullanılıyordu. Yüklenmesi pek yorucu olan bu uygulamalar zamanla yer..
APPLE App Storeye Giriniz GSE SMART İPTV Adlı Uygulamasını Telefonunuza Veya Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist Menüsüne Giriniz. Daha Sonra + T..
ANDROID ICIN MX PLAYER: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad&hl=tr IPTV: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv&hl=tr İKİ UYGULAMAYI İNDİRİNİZ. HEP..
APPLE App Storeye Giriniz GSE SMART İPTV Adlı Uygulamasını Telefonunuza Veya Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist Menüsüne Giriniz. Daha Sonra + T..
KODİ İPTV KURULUMU   Kodi Programını İndir Uygulamayı Cihazamıza Kuruyoruz. System Bölümüne Giriyoruz. Aşağıda Yazan Add-Ons Bölümüne Girin. Sonra Add-Ons Bölümüne Girin. Listeden PVR Clients Kısmını Seçi..
MAG BOX İPTV KURULUMU   Kullanmakta Olduğumuz Özel Sistem Sayesinde Mag Portal Sistemimizi Minumum 3 Mbit Bağlantınız Olması Halinde, Full HD Bir Şekilde Donma yada Kopma Olmadan İzleyebilmektesiniz. Mag Por..
HİREMCO İPTV KURULUMU Hiremco Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz. Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır. Size Yolladığımız Dosyayı USB İçeris..
DREAMBOX İPTV KURULUMU   Öncelikle FTP ile bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanın. FTP ile cihazınızın ip adresini yazarak giriş yapın. Kullanıcı adı : root Şifre : dreambox (Genel Olarak) Sizlere Vereceğimiz ..
NEXT MİNİX İPTV KURULUMU Öncelikle Yeni Bir Metin Belgesi Açarak Adını tvlist.txt olarak kaydedin. Sonrasında İçerisine Kanalları Aşağıdaki Formatta Ekleyin. Örnek Kanal Dosyası KANAL ADI,http://www.iptv90.co..
REDLİNE TS SERİSİ İPTV KURULUMU Redline TS Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Sizlere Vermekteyiz. Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize Söylemeniz Yeterli Olacaktır. Size Verdiğimiz  Dosyayı USB Disk e Kopy..
VU+SOLO İPTV KURULUMU   Cihazınıza Filezilla Yada CuteFtp Programı Yardımıyla FTP’sine Bağlanıyoruz. Cihazda ETC / Enigma2 Klasörünün İçerisine Giriyorsunuz. Size Verdiğimiz Userboquet Dosyasını ETC / Enigma2..
KORAX VİPBOX HD İPTV YUKLEME   Dosya Adı: iptvlist.txt Yükleme:Usb ye size verdiğimiz iptvlist.txt dosyasını atıp cihaza takınız Menü / Ayarlar / Yükleme / IPTV Güncelleme ‘ den dosyanızı seçiniz. Ka..